Korkmazoto.net


SİTEYE GİT


FirmaHakkında
Korkmaz Otomotiv 2013 yılında Afyonkarahisar 1. Küçük sanayi sitesinde perakende oto yedek parça satışı yaparak faliyetlerine başlamıştır. Yenilikçi ve profesyonel iş anlayışıyla müşterilerine bu güne kadar her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Kendi bölgesinde VW grup olarak tek satıcı olmuştur. A dan Z ye geniş ve kapsamlı ürün yelpazesiyle müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Korkmaz Oto, 4 araç markası ve 6000‘in üzerinde parça çeşit satışıyla , Türkiye’nin doğrudan tüketiciye online yedek parça hizmeti veren geniş dağıtımlı yedek parça sitesidir.


korkmaz-alt-1
korkmaz-alt-2

Proje Hakkında

Site altyapısı PHP tabanlıdır. Korkmaz Oto İnternet sitesinde, firma tarafından stokta bulunan bazı önemli parçaların fiyatları ve hangi araçlar ile uyumlu olduğuna dair çalışma yapılmıştır.

Siteye gelen ziyaretçiler istedikleri parçaları sipariş formu ile firmaya bildirip siparişlerini vermektedirler. Ziyaretçiler dilerlerse, aradıkları parçaların stok durumunu ve kargo bilgisi öğrenmek için firmayı arayıp bilgi alabilirler.

Firma hakkında bilgilerin yer aldığı Kurumsal sayfası, Banka Bilgilerinin yer aldığı sayfa ve Firma hakkında Künye sayfası yer almaktadır.

Ziyaretçileri iletişim sayfası sayesinde, firmanın Google Haritalarda tam olarak yerini görebilirler. Dilerler ise, firma ile iletişime geçebilmek için İletişim Formu’nu kullanabilirler. Ayrıca Korkmaz Oto’nun Sosyal Ağ hesaplarına erişebilirler.


Siteye Dahil Edilen Özellikler


Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.


Canlı Destek

Online sohbet entegresi ile firma yetkilisi müşterilerine canlı destek verebiliyor.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.


Ürün Listeleme

Firmanın satışta yer alan ürünleri fiyatları ile birlikte kategoriler halinde sitede listeleniyor.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.


Logo ve Renk Tasarımı

Firma için logo ve renk tasarımı yapılmıştır.


Tasarladığımız Diğer İnternet Sitelerini İncelemek İster misiniz ?


İNCELE