Fincanlar.net


SİTEYE GİT


FirmaHakkında
Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak amacımız, ailenizi, çalışanlarınızı ve mallarınızı, risk analizinizi yaparak, doğru seçimlerle güvence altına alabilmektir. Bu kapsamda dürüst güvenilir, hızlı, ulaşılabilir, yenilikçi ilkelerimiz ile sigorta hizmetlerimizi 2001 yılından bu yana sürdürmekteyiz.

Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak ilkelerimiz; sizlere hizmet kalitemizi en iyi biçimde sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, müşterilerine güven uyandırmak, saygın ve dürüst olarak algılanmak, işimize değer katarak fark yaratan şirketlerden biri olmak, müşteri odaklı, müşteriyi birinci sıraya koyarak, en iyi hizmeti vermek için sorumluluğu üstlenmek, eğitimli ve dinamik personelimiz ile hizmet vermektir.

Yaşam sürenizce meydana gelebilecek tüm risklerinizin gerçekleşmesi sonucunda, doğacak zararlarınızı gidermek üzere sizlerle kolkola ve birlikte, güvenilir işbirliği içinde çalışmak arzusunda olduğumuzu bilgilerinize arz ederiz.


fincanlar-alt-1
fincanlar-alt-2

Proje Hakkında

Fincanlar Sigorta firması için yayına geçirdiğimiz sitenin asıl amacı, siteyi ziyarete gelen kullanıcıların interaktif bir biçimde sigorta hizmetlerinden faydalanabilmesi.

Site üzerinde yayında olan tam 12 ayrı özel form nesneleri kullanılarak, ziyaretçi dilediği sigorta hakkında bilgi isteyebilir. Ziyaretçinin istediği bilgi, anında firmaya mail olarak aktarılır. Böylelikle hız açısından ziyaretçiye geri dönüşte zaman kaybının önüne geçilmiş olur.

Fincanlar Sigorta Şirketine, aynı zamanda mail hizmeti de vermekteyiz. Herhangi bir sorun olmadan, son derece kullanışlı ve dinamik mail kullanımı sayesinde, firma gelen mailleri sorunsuz bir biçimde alıp gönderebilir.


Siteye Dahil Edilen Özellikler


Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.


Canlı Destek

Online sohbet entegresi ile firma yetkilisi müşterilerine canlı destek verebiliyor.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.


İnteraktif Formlar

Sigorta hizmeti ve teklifi almak için 12 farklı form tasarlanmıştır.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.


Domain Yönlendirme

2 farklı domain adresi siteye yönlendirilmiştir.


Tasarladığımız Diğer İnternet Sitelerini İncelemek İster misiniz ?


İNCELE