Amasyaaciokullari.com


SİTEYE GİT

KurumHakkında
Tarihçemiz

Şakalakoğlu Eğitim Hizmetleri Ltd. Şirketi Malik Şakalakoğlu başkanlığında 2007 yılında kuruldu.Aynı yıl Amasya Açı Dershanesi olarak Amasya’da hizmet vermeye başladı.Ortaöğretime ve Üniversiteye hazırlık kursları olarak hizmet vermeye başlayan Açı Dershanesi’nin hizmet alanına 20.. yılından itibaren KPSS hazırlık kursları eklendi.Dershanelerin kapatılmasıyla 2015-2016 öğretim yılından itibaren Özel Amasya Açı Temel Lisesi hizmet kervanına katıldı. Özel Amasya Açı Koleji(İlkokul-Ortaokul)2017-2018 Öğretim yılında Amasyalılarla buluştu ve eğitim öğretim hizmet yarışına katıldı.

Uzakları hedefliyoruz…

Sürekli gelişimi destekleyen Açı Eğitim Kurumları, eğitim alanında öncü; bireysel farklılıkları gözeten, yenilikçi, özgün uygulamalarla geleceğin yetkin ve mutlu bireylerini yetiştirmeyi hedeflemiştir.


amasya-aci-3
amasya-aci-1
amasya-aci-2

Proje Hakkında

Bünyesinde Ana sınıfı, ilköğretim ve lise olan Amasyanın önde gelen kolejinin İnternet sitesi tasarımında 4 farklı ana renk kullanıldı. Renklerin canlı ve gözü yormamasına özen gösterildi.

Resim galerileri ve etkinlikler için özel sayfalar oluşturuldu. Kurumda görev alan öğretmenlerin resimleri için özel olarak çalışılarak Kadromuz kısmında görsel anlamda uyumlu bir ton yakalandı.


Siteye Dahil Edilen Özellikler


Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.


Video Slide

Ana Sayfa ve Hakkımızda kısımlarında özel video slide kullanıldı.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.


Renk Tasarımı

Site tasarımında 4 farklı uyumlu renk kullanılmıştır.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak kuruma mail gönderebiliyor.


Öğretmen Kadrosu

Kurumda görev yapan yaklaşık 60 öğretmenin resmi uyumlu bir biçimde siteye eklendi.


Tasarladığımız Diğer İnternet Sitelerini İncelemek İster misiniz ?


İNCELE