SEO
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir ?

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO Site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Arama motorlarında yükselmek için yapılan işlemlerin tümünü kapsamaktadır. Profesyonel bir biçimde yapılan SEO işleminden sonra İnternet sitesi arama motoru aramalarında üst sıralarda yer alır.Neden SEO'ya İhtiyaç Duyayım ?

Ürün / hizmet sattığınız bir İnternet siteniz var ise mutlaka SEO çalışması yaptırmalısınız. Müşterileriniz arama motorlarında verdiğiniz hizmete yönelik anahtar bir kelimeyi kullanarak arama yapacaktır. Kullanıcılar Google aramalarında ilk 5 sırada çıkan internet sitelerini ziyaret ettikleri yıllardır bilinen bir gerçektir. SEO çalışması ile İnternet sitesinin ziyaretçi sayısı 11 katından fazla artmaktadır.
Sitem İçin SEO Yaptırmalı mıyım?

İnternet sitesi ziyaretlerinin % 90’ından fazlası arama motoru kaynaklıdır. Yani İnternet sitenizi ziyaret eden her 10 kullanıcıdan 9’u İnternet sitenizi arama motorlarından bulup ziyaret etmiştir. İnternet sitesine sahip herkes SEO’ya ihtiyaç duyar. SEO için ise sektör ve rakip analizinin doğru ve profesyonel bir biçimde yapılması gereklidir.
SEO SÜRECİ

SEO profesyonel bilgi gerektiren bir işlemdir. Eğer bilinçli bir şekilde yapılmaz ise tam tersi etki gösterir ve siteniz arama motoru aramalarında daha kötü bir hale gelir.


Anahtar Kelime Belirleme

Hangi anahtar kelime veya kelimelerde üst sıralarda görünmek istediğinizi belirliyoruz. Bu sayı en az 3 en fazla 5 olmalıdır.

Site Optimizasyonu

İnternet sitenizi arama motorlarının en iyi anlayabileceği şekilde tekrar tasarlıyoruz.

Link İşleme

İnternet sayfasına gelen ve giden linkler SEO için üst düzey etki yaratır. Bu konuda çalışmalar yapıyoruz.

Raporlama ve Analiz

SEO çalışmamızdan sonra siteniz için Raporlama ve Anahtar kelime analizleri yapıp size sonucu gösteriyoruz.
6x
Anahtar Kelimede Yüsekseliş


398%
Organik Trafikte Yükseliş


1105%
İlk Sayfada Çıkma


129%
Sitede Geçirilen Sürede Artış
Rakabet ve Anahtar Kelime
Analizi İsteyin


Ücretsiz Analiz İste

SEO Hizmeti Verdiğimiz Bazı Firmalar