OFİSİMİZ

Kısa Hikayemiz

Web programlama ve tasarım alanında kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekiple sektörde yolculuğumuza başladık. Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazım. Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki profesyonelliğimizi geliştiriyoruz.

 

Tasarım

Alfa Dizayn olarak size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunuyoruz. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuştururuz. Öncelikli sorumluluğumuz; kurumsal müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

 

Uzmanlıklarımız

“Fikir üretmek ekip işidir!” Sloganıyla yola çıkan Alfa Dizayn, alanında uzman kadrosuyla web tasarım, web yazılım, mobil tasarım, seo optimizasyon, hosting (barındırma), logo & kurumsal kimlik tasarımı , sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal mail hizmetleri konularında fikirler sunmaktadır.

Neden Biz?


Yeni Fikirler Üretiriz

İsteğinizi iyi analiz edip kusursuz tasarımı ortaya çıkarmak önceliğimizdir. Markanızın kurumsal kimliğine uygun, saygınlığınızı arttıracak ve rakip firmalarınızı sarsacak, özel çözümler sunarız.


Kusursuz Tasarım

Firmanızın sanal ortamdaki duruşunu güçlendirmek için özgün , kaliteli ve kusursuz tasarımlar sunuyoruz.Zamanında Teslim

İnteraktif hizmetler üzerine almış olduğumuz projeleri hızlı ve kusursuz çalışmalarımızla sanal ortama aktarırız. Eğer çalışma üzerinde herhangi bir değişiklik isterseniz, en kısa sürede ücretsiz gerçekleştiririz.


Satış Sonrası Destek

“Yaptık gitti, Teslim ettik, Bitti.” Mantığını gütmeyiz. İşi teslim edene kadar değil, yayın süresince de destek sağlarız.
Referanslarımız

Daha önce yaptığımız işleri inceleyebilirsiniz.

İNCELEYİN